• ساعت : ۱۲:۵۵:۲۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ 
  • تعداد بازدید : 20
  • کد خبر : ۷۸۷۲۴
كمیته تحلیل آمار و عملكرد سامانه سیب درمركز بهداشت امیدیه برگزار شد.

    کمیته تحلیل آمار و عملکرد سامانه سیب درمرکز بهداشت امیدیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان امیدیه؛ شنبه مورخ نوزدهم مرداد ماه 1398 کمیته تحلیل عملکرد مرکزبهداشت شهرستان با حضور مدیر شبکه بهداشت ودرمان   ، رئیس مرکز بهداشت ومعاون بهداشتی و کارشناسان بهداشتی در محل دفتر مدیر شبکه بهداشت ودرمان برگزار شد .

 ابتدا فریدون کاظمی رئیس مرکز بهداشت ومعاون بهداشتی شهرستان در نشست تحلیل آمار و عملکرد سامانه سیب این مرکز، افزود: از آنجایی که عملکرد مراکز بهداشتی و درمانی باید به صورت مرتب ارزیابی گردد، با استفاده از این سامانه، همه خدماتی که به مراجعه کنندکان ارائه شده، در سامانه سیب ثبت می شود.

وی افزود : این کمیته تحلیل عملکرد مرکز بهداشت شهرستان امیدیه در سامانه سیب از تاریخ یکم فروردین 1398 لغایت پانزدهم مرداد 1398 به تفکیک نقش کاربران مراکز جامع سلامت وپایگاه های سلامت شاخص های استخراج شده از سامانه سیب را مورد بررسی قرار داد  .

سپس مهدی آبدیده مدیر شبکه بهداشت ودرمان با تاکید بر اینکه از این پس گزارش­ دهی اطلاعات به صورت کاغذی ممنوع است، ادامه داد: تمام اطلاعات مربوط به خانوارها و نوع خدمات بهداشتی و درمانی مورد نیاز در مراکز، پایگاه‌های سلامت و خانه‌های بهداشت در سامانه سیب وارد و ثبت می‌شوند .

آبدیده با بیان اینکه به منظور پایش و ارزیابی فعالیت کاربران در سامانه سیب، جلسات تحلیل و عملکرد این سامانه به صورت هفتگی و ماهیانه برگزار می شود، اذعان داشت: در این سامانه به صورت لحظه ­ای می توان شاخص­ ها را مشاهده و برای مسائل مختلف برنامه­ ریزی کرد .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.5.2.0